4. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Kompozíció
101

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Kompozíció

Olaj, papír, 34x24 cm
Jelezve jobbra lent: MT
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft