1. Grafikai aukció (2021. április)
Zórád Ernő (1911-2004) Kőműves-Lépcső, 1932
73

Zórád Ernő (1911-2004)

Kőműves-Lépcső, 1932

Akvarell, ceruza, papír, 30 x 40 cm
Jelezve jobbra lent: Zórád Ernő Tabán Kőműves-lépcső 1932
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft