40. aukció
Vaszkó Ödön (1896-1945) Koncert, 1931
79

Vaszkó Ödön (1896-1945)

Koncert, 1931

Olaj, vászon, 27x26,5 cm
Jelezve balra fent: Vaszkó Ödön 31
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 400 000 - 4 800 000 Ft