44. aukció
Remsey Jenő (1885-1980) Koncert, 1968
129

Remsey Jenő (1885-1980)

Koncert, 1968

Olaj, vászon, 140,5x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Remsey 968
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft