67. Aukció
Marczell György (1897-1979) Koncert, 1975
85

Marczell György (1897-1979)

Koncert, 1975

Olaj, vászon, 82 x 100 cm
Jelezve balra lent: G. Marczell 1975.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 1 000 000 Ft