34. aukció
Tolvaly Ernő (1947-2008) Koncert, 1975
140

Tolvaly Ernő (1947-2008)

Koncert, 1975

Olaj, vászon, 120x100 cm
Jelezve balra lent: T.E. 1975, Jelezve jobbra lent: T.E. 1975
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft