63. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Koncert Pöstyénben, 1917
153

Kádár Géza (1878-1952)

Koncert Pöstyénben, 1917

Olaj, vászon, 87,5x117,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Géza Pöstyén 1917
Kikiáltási ár: 9 500 000 Ft
Becsérték: 16 000 000 - 20 000 000 Ft

32

Kádár Géza (1878-1952)

Nagybánya télen, 1935

Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
138

Kádár Géza (1878-1952)

Téli folyópart, 1933

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
147

Kádár Géza (1878-1952)

Szikrázó tél, 1928

Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft