48. aukció
Vaszary János Viareggio Olaszország koncert
213

Koncert Viareggioban, 1929

Olaj, vászon, 45,5x70,5 cm
Jelezve jobbra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
– Vaszary János gyűjteményes kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1930. február – március, katalógus: 56.
– A magyar festészet rejtőzködő csodái II. – Válogatás magyar magángyűjteményekből

6

Nervi, 1929

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
12

Akt, 1904

Kikiáltási ár: 500 000 Ft
17

Háttal álló női akt

Kikiáltási ár: 130 000 Ft
24

Rapallo, 1934

Kikiáltási ár: 600 000 Ft
36

Kalapos hölgy

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
72

Cipőjét fűző lány

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
205

Versailles, 1925

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft