23. aukció
Lossonczy Tamás (1904-2009) Konfiguráció, 1945
47

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Konfiguráció, 1945

Olaj, vászon, 42x29,5 cm
Jelezve hátoldalon: Lossonczy T.
Kikiáltási ár: 600 000 Ft