56. aukció (2017 október)
Scheiber Hugó Konflis
19

Scheiber Hugó (1873-1950)

Konflis

Olaj, papír, papírlemezen, 45,5x67,5 cm
Jelezve középen lent: Scheiber H
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 500 000 - 6 000 000 Ft

23

Scheiber Hugó (1873-1950)

Út a városba

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
85

Scheiber Hugó (1873-1950)

Lufiárus

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
119

Scheiber Hugó (1873-1950)

Férfi kalapban

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
138

Scheiber Hugó (1873-1950)

Utcarészlet

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
146

Scheiber Hugó (1873-1950)

Nyári séta

Kikiáltási ár: 700 000 Ft
164

Scheiber Hugó (1873-1950)

Virágcsendélet

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
189

Scheiber Hugó (1873-1950)

Fürdőző nő

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
190

Scheiber Hugó (1873-1950)

Vitorlás

Kikiáltási ár: 600 000 Ft