15. aukció
Réth Alfréd (1884-1966) Konstrukció, 1935
53

Réth Alfréd (1884-1966)

Konstrukció, 1935

Olaj, vászon, 49,5x37,5 cm
Jelezve jobbra lent: Réth 935
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft