31. aukció
Rafael Viktor (1900-1981) Konstruktív csendélet
26

Rafael Győző Viktor (1900-1981)

Konstruktív csendélet

Olaj, farost, 60x80 cm
Jelezve jobbra középen: Rafael
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft