24. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Konstruktív enteriőr
60

Barcsay Jenő (1900-1988)

Konstruktív enteriőr

Olaj, vászon, 90x80 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft