6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Schéner Mihály (1923-2009) Konstruktív huszárok, 1978
28

Schéner Mihály (1923-2009)

Konstruktív huszárok, 1978

Olaj, újságpapír, farost, 90 x 70 cm
Jelezve jobbra lent: Schéner, Jelezve hátoldalon: : Konstruktív huszárok 1978 október 21-én festettem Schéner Mihály Rajz - ez a pacák én vagyok
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft