Konstruktív huszárok, 1978
Olaj, újságpapír, farost, 90 x 70 cm
Jelezve jobbra lent: Schéner, Jelezve hátoldalon: : Konstruktív huszárok 1978 október 21-én festettem Schéner Mihály Rajz - ez a pacák én vagyok
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft