31. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Konstruktív táj házakkal
154

Kádár Béla (1877-1956)

Konstruktív táj házakkal

Olaj, karton vászonon, 45x60 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 4 600 000 Ft