Kádár Béla - Válogatás egy amerikai magánygyűjteményből
Kádár Béla (1877-1956) Konstruktív város
4

Kádár Béla (1877-1956)

Konstruktív város

Akvarell, lavírozott tus, ceruza, papír, 23 x 17,1 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla