1. aukció
Fülöp Antal Andor (1908-1979) Konstruktív város
89

Fülöp Antal Andor (1908-1979)

Konstruktív város

Olaj, vászon, 55x65 cm
Jelezve balra lent: Fülöp A.
Kikiáltási ár: 80 000 Ft