43. aukció
Bene Géza (1900-1960) Kontyos lány
158

Bene Géza (1900-1960)

Kontyos lány

Olaj, karton, 40x29 cm
Jelezve balra fent: Bene Géza
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft