14. aukció
Kern Hermann Ármin (1838-1912) Konyhai enteriőr (parasztkonyha), 1878
39

Kern Hermann Ármin (1838-1912)

Konyhai enteriőr (parasztkonyha), 1878

Olaj, vászon, 72x58,5 cm
Jelezve balra lent: Kern Ármin 1878
Kikiáltási ár: 800 000 Ft