11. aukció
Zemplényi Magda (1899-1965) Könyöklő akt
188

Zemplényi Magda (1899-1965)

Könyöklő akt

Olaj, vászon, 69x100 cm
Jelezve balra lent: Zemplényi
Kikiáltási ár: 300 000 Ft