Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Szobotka Imre (1890-1961) Könyöklő férfi, 1910-es évek közepe
39

Szobotka Imre (1890-1961)

Könyöklő férfi, 1910-es évek közepe

Olaj, vászon faroston, 34x29,5 cm