Egy ismeretlen Mednyánszky gyűjtemény
Mednyánszky László (1852-1919) Könyöklő Férfi
21

Könyöklő Férfi

Olaj, vászon papírlemezen, 51 x 40,5cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky