12. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Könyöklő lány
189

Czóbel Béla (1883-1976)

Könyöklő lány

Olaj, vászon, 54x65 cm
Jelezve jobbra fent: Czóbel
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft