62. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Könyöklő nő, 1937 körül
176

Barcsay Jenő (1900-1988)

Könyöklő nő, 1937 körül

Olaj, vászon, 100x60 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

Aukcionálva ¦ Auctioned:

¦ BÁV 25. árverés, 8. tétel

Proveniencia ¦ Provenance:

¦ korábban Dévényi Iván gyűjteményében

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ Az esztergomi Dévényi Gyűjtemény kiállítása. Balassa Bálint Múzeum, Esztergom, 1983., katalógus: 9.

Reprodukálva ¦ Reproduced:

¦ A Dévényi gyűjtemény. Szerk.: Virág Judit-Törő István, Mű-Terem Galéria, Budapest, 2006., 47.