14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Gémes Péter, könyvesbolt, Lenin
77

Gémes Péter (1951-1996)

Könyvesbolti kirakat, 1977

Olaj, vászon, 120 x 100,5 cm
Jelezve hátoldalon: Gémes Péter 1977
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 400 000 Ft

FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:
– Önéletrajz helyett – Gémes Péter festő-grafikus kiállítása. Lengyel Tájékoztató és Kulturális Központ, 1981.
Vándorévek. Gémes Péter kiállítása. Dorottya utcai Kiállítóterem. Budapest, 1986. április 11. – május 4.