10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Lakner László (1936-) Könyvobjekt, 1989
58

Lakner László (1936-)

Könyvobjekt, 1989

Olaj, könyv, karton, 30,5 x 44,5 x 1,6 cm
Jelezve balra lent: Lakner
Jelezve jobbra lent: 89
Jelezve hátoldalon: László Lakner 1989
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

Lakner László Könyvobjektjeiről írt tanulmány a 36. tételnél olvasható.

36

Lakner László (1936-)

Könyvobjekt, 2001

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft