33. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Kör és négyzet, 1963
142

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Kör és négyzet, 1963

Olaj, vászon, 45x25 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy 63 XX, 63/36 Kör és négyzet 45x25 cm
Kikiáltási ár: 650 000 Ft