13. aukció
Vajda Júlia (1913-1982) Kör és táj, 1977
111

Vajda Júlia (1913-1982)

Kör és táj, 1977

Olaj, ceruza, vászon, faroston, 54x46 cm
Jelezve balra lent: Vajda Júlia 1977, jelezve hátoldalon: Kör és táj
Kikiáltási ár: 360 000 Ft