5. aukció
Vajda Júlia (1913-1982) Kör és táj
153

Vajda Júlia (1913-1982)

Kör és táj

Olaj, tempera, vászon, kartonon, 54x46 cm
Jelezve hátoldalán: Kör és Táj 1977, 1979
Kikiáltási ár: 400 000 Ft