22. aukció
Hencze Tamás (1938-2018) Kör-kép, 1995
166

Hencze Tamás (1938-2018)

Kör-kép, 1995

Akril, vászon, 90x90 cm
Jelezve hátoldalon: Hencze Tamás Kör-kép, jelezve jobbra fent: Hencze 95
Kikiáltási ár: 700 000 Ft