23. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Kora őszi hangulat (Nagybányai táj), 1917
139

Ziffer Sándor (1880-1962)

Kora őszi hangulat (Nagybányai táj), 1917

Olaj, vászon, 58x48 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor 1917
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft