121 legszebb magyar festmény
Mattis Teutsch János (1884-1960) Kora tavasz, 1917 körül
68

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Kora tavasz, 1917 körül

Olaj, karton, 50x60 cm
Jelezve jobbra lent: M T