Best of Mű-Terem
Szinyei Merse Pál (1845-1920) Kora tavasz
28

Szinyei Merse Pál (1845-1920)

Kora tavasz

Olaj, vászon, 44x72 cm
Jelezve jobbra lent: Szinyei M.P.