10. aukció
Klein József (1896-1945) Koratavasz, 1924.
45

Klein József (1896-1945)

Koratavasz, 1924.

Olaj, vászon, 53x73 cm
Jelezve balra lent: Klein J. 924.
Kikiáltási ár: 190 000 Ft