20. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Koratavasz
23

Koratavasz

Olaj, vászon, 24x31,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 550 000 Ft

Aukcionálva: BÁV 82. aukció, 120. tétel