39. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Koratavaszi fények Felsőbányán, 1927
27

Nagy Oszkár (1883-1965)

Koratavaszi fények Felsőbányán, 1927

Olaj, vászon, 75,5x99 cm
Jelezve balra lent: Nagy Oszkár 927
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Aukcionálva:
•Kieselbach Galéria 29. árverés, 122. tétel