60. aukció
Pekáry István (1905-1981) Korcsolyázók, 1967
190

Pekáry István (1905-1981)

Korcsolyázók, 1967

Olaj, vászon, 52,5x35,5 cm
Jelezve jobbra lent: 19 Pekáry 67
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft