73. őszi aukció
Pólya Tibor téli jelenet
94

Pólya Tibor (1886-1937)

Korcsolyázók

Olaj, vászon, 60 x 50 cm
Jelezve jobbra lent: PÓLYA T
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft