1. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Korcsolyázók
67

Tibor Ernő (1885-1945)

Korcsolyázók

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Tibor Ernő
Kikiáltási ár: 120 000 Ft