36. aukció
Kepes György (1906-2001) Körgyűrű, 1977
54

Kepes György (1906-2001)

Körgyűrű, 1977

Olaj, homok, kavics, vászon, 122x152 cm
"Jelezve hátoldalon: Pierced circle, 1977; D 2. Gy. Kepes"
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft