65. aukció (2020. december)
Rozsda Endre (1913-1999) Körhinta, 1998
39

Rozsda Endre (1913-1999)

Körhinta, 1998

Olaj, vászon, 16x22 cm
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft