39. aukció
Mikola András (1884-1970) Körhinta
28

Mikola András (1884-1970)

Körhinta

Olaj, vászon, 52x66 cm
Jelezve jobbra lent: Mikola
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

Aukcionálva:
•Virág Judit Galéria 32. árverés, 104. tétel