26. aukció
Román György (1903-1981) Körhinta a parkban, 1960-1965 között
204

Román György (1903-1981)

Körhinta a parkban, 1960-1965 között

Olaj, farost, 60x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Román György
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft