66. aukció (2021. június)
Kontuly Béla (1904-1983) Körmendi Nándorné, 1948
76

Kontuly Béla (1904-1983)

Körmendi Nándorné, 1948

Olaj, vászon, 109, 5 x 75 cm
Jelezve balra lent: Kontuly 1948
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Oeuvre- jegyzék szám: 292.

¦ In: Bizzer István: Kontuly Béla (1904-1983).

Mikes Kiadó, Budapest, 2003. (lappangó tételként feltüntetve)