48. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Kornélia kibontott ruhában, 1890-es évek
159

Lotz Károly (1833-1904)

Kornélia kibontott ruhában, 1890-es évek

Olaj, vászon, 64x47 cm
Jelezve jobbra lent: Lotz
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 16 000 000 Ft