9. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Korsós csendélet
32

Telepy Károly (1828-1906)

Korsós csendélet

Olaj, karton, 18,5x12,5 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy
Kikiáltási ár: 150 000 Ft

Hátoldalán: hagyatéki pecsét

Kiállítva: 1906-os Telepy Károly Kiállítás, 200. szám