2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Váli Dezső (1942-) Korszakváltás, 1977
67

Váli Dezső (1942-)

Korszakváltás, 1977

Olaj, farost, 40x90 cm
Jelezve jobbra lent: VÁ LI 77-81
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 400 000 Ft