75. tavaszi aukció
Haranglábi Nemes József, csendélet
166

Haranglábi Nemes József (1889-1976)

Körtés csendélet, 1921

Olaj, vászon, 50 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: Nemes 1921
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft