13. aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Korzikai kikötő, 1877
131

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Korzikai kikötő, 1877

Olaj, vászon, 90x122 cm
Jelezve balra lent: C. Markó 1877, jelezve hátoldalán: Adjacenze di Porto in Corsica di Carlo Marco in Firenze
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft