Időzített online grafikai aukció
Vaszary János korzó duna
70

Korzó

Színezett litográfia, papír, 29 x 40,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary János
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft